Tom handlekurv

DELL NETWORKING QSFP+ LM4 OPTIC TRANSC 160M OM4 MMF 1KM SMF IN ACCS

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / DELL NETWORKING QSFP+ LM4 OPTIC TRANSC 160M OM4 MMF 1KM SMF IN ACCS
Du må logge inn for å handle/se priser.
DELL NETWORKING QSFP+ LM4 OPTIC TRANSC 160M OM4 MMF 1KM SMF      IN ACCS (407-BBRC)

DELL NETWORKING QSFP+ LM4 OPTIC TRANSC 160M OM4 MMF 1KM SMF IN ACCS

Varenr.:
407-BBRC
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Forventet på lager 04.03.2020
Beskrivelse

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 40GBase-LRM SFP+ transceiver provides 40GbE connectivity up to 160 m.

Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

Compatibility
This product is compatible with the following systems:
DELL NETWORKING N4000 N4064F
DELL NETWORKING N-SERIES N2024
DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
Dell Networking S6000
Dell Networking Z9500

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.