Tom handlekurv

DELL Network_ Tranceiver 40GbE QSFP_ PSM4_LR on LC OM4 MMF or 1km on LC SMF_ Cust Kit

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / DELL Network_ Tranceiver 40GbE QSFP_ PSM4_LR on LC OM4 MMF or 1km on LC SMF_ Cust Kit
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

DELL Network_ Tranceiver 40GbE QSFP_ PSM4_LR on LC OM4 MMF or 1km on LC SMF_ Cust Kit

Varenr.:
470-BBQV
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP